| Tax Bill Recipient |
KING MAXI MINI INC |
| Year |
2024 |
| Parcel Number |
12-348-01-000 |
| Bill |
220966 |
| Exemption Type |
|
| Account No. |
7105653 |
| Millage Rate |
0 |
| Fair Market Value |
3890339 |
| Assessed Value |
1556136 |
|
|
| Legal Description |
22.20A LL348 12 |
| Sale Date |
10/18/2023 |
| Taxes Due |
34765.62 |
| Taxes Due Date |
1/20/2026 |
| Taxes Paid |
0 |
| Taxes Paid Date |
12/6/2024 2:46:04 PM |
| Current Due |
39654.53 |
| Back Taxes |
17602.66 |
| Total Due |
57257.19 |
|